g: 33. R.Vlček (11m) - 30. S.Žubor

Č.K.: Puráš (Radoľa)

d: 300

tréner: Remíza je veľmi spravodlivá, pre nás je to zlatý bod.

o zápase K: Derby bolo pomerne vyrovnané, ale domáci inkasovali z 30m - 0:1. Potom po faule z pokutového kopu vyrovnával na 1:1 Vlček. Mali sme síce viac šancí, boli sme lepší, ale na viac ako bod to nestačilo. Nováčik od 70 min. hral bez vylúčeného Puráša. J.Schmidt

o zápase KN: V Rudinskej sa hral bojovný zápas s oboch strán. O výsledku sa rozhodlo už v prvom polčase, hostia išli do vedenia gólom Žubora, ktorý nachytal na hruškách nepripraveného Ságu. Z následného protiútoku po rozohraní bol faulovaný Kravec a následnú 11m premenil R.Vlček. Druhý polčas sa začal medzi 16tkovým futbalom, domáci zatlačili po vylúčení Puráša (Radoľa). Mali dve sľubné šance, ktoré však nepremenili, takže škoda nevyužitia presilovky. Treba však dodať, že Radoľa si za svoj výkon bod zaslúžila.