POZOR ! Vyjadruj sa slušne, nerob si reklamu - budeš zmazaný !

Kontakt - admin TU

Diskusia

Dátum 16.04.2017

Vložil Jozef

Titulok Admin

Odpovedať

Admin, odvádzaš skvelý výkon, pretože málo kto sa venuje športu tak zanietene ako ty. Máš k tomu veľký vzťah čo ťa očividne baví. Je málo ľudí ako ty, že si nájdu čas aby propagovali svoju dedinu a futbalový klub, keď teraz každý droguje. Je to od teba veľmi pekne. Myslím si, že veľa zbytočných veci pridávaš ako najkrajší gól jesene keď je obyčajný. Predpokladám, že si panic preto máš toľko času na túto stránku. Mňa zaujíma, že keď pochopíš, že ruka nieje človek, kto bude túto stránku ďalej spravovať.

ADMINISTRÁTOR: :) bol som odhalený ... nemusíš sa vôbec báť a trápiť o chod stránky, tá je v réžií ... NG ten si vybrali hlasujúci, niekomu sa páči, niekomu nie, musíš to pekne pomaličky proste rozdýchať ... Veci pre niekoho zbytočné a pre niekoho užitočné, znova a opäť je to vec názoru

Dátum 07.10.2015

Vložil Romike

Titulok ble

Odpovedať

Existuje u nas aj 6. liga? Alebo zeby admin nevedel rimske cisla?

ADMINISTRÁTOR: ObFZ Kysúc od minulého ročníka tj. 2014/2015 prešla z I. a II. triedy ObFZ Kysúc na VI. a VII.ligu ObFZ Kysúc, to isté platí aj pre mládež.

Dátum 13.12.2013

Vložil Slovník

Titulok K prvým dvom príspevkom

Odpovedať

Bože chlapi,tá gramatika v prvých dvoch príspevkoch,to je katastrofa.Adminko,neškrtaj,len neslušné výrazy,ale podčiarni aj tie gramatické perly.
Pýš spysovne!!

ADMINISTRÁTOR: Každý máme svoju slabú stránku, popracujem na tom ... :)

Dátum 11.11.2013

Vložil bacigal jozef

Titulok stretnutie

Odpovedať

rad by som sa stretol z výborom a pánom podnikateľom čo o mne rozprava nezmysli o zobratí nejakej dost vysokej čiastky a prestalo už hlúpe ohováranie a klamanie výboru ,hráčov a tiež verejnosti dúfam že nájdete v sebe tu odvahu a pozrie sa my rovno do očí a nebude ohovárať len za chrbtom .Čakám na skorú odpoveď

ADMINISTRÁTOR: Posunuté kompetentným ... Vyriešené !

Dátum 27.03.2012

Vložil Jano

Titulok Tabulka dorast

Odpovedať

Pokial mam spravne inf. ani tabulka dorastu nesedi nakolko sa zo sutaze odhlasili dve muzstva Cadca "B" a Kotesova

ADMINISTRÁTOR: Niečo bolo povedané, počkáme si na oficiálne stanovisko SsFZ, potom sa dodatočne tabuľka opraví ...