9. kolo V. ligy SsFZ sk. "A" muži

r: (Mihálka, Kosturský, Rohoň - Chovan)

g: 70. S.Žubor - 68. Židek

tréner: ...

o zápase K: Prvých pätnástich minútach sme mali dve-tri šance, do polčasu sa hra vyrovnala. V druhom polčase sme dostali gól po chybe obrany, ale za dve minúty sme vyrovnali krásnou strelou S.Žubora. Vyhrať sa nám už ale nepodarilo. J.Macúš

o zápase KN: Prvých pätnásť minút patrilo domácim, keď si vytvorili dve-tri gólové šance, ktoré nepremenili. Potom prevzali iniciatívu hostia, no tiež neskórovali. Polčas skončil nerozhodne 0:0. Druhý polčas sa začal podobne ako prvý. Hralo sa medzi šestnástkami. Rajec sa ujal vedenia po chybe obrany. Radoľa vyrovnala po krásnej krížnej strele S.Žubora. V ďalšom priebehu hry boli lepší domáci, snažili sa streliť víťazný gól. Radoľa mala zdolateľného súpera.