16.09.2012 15:00

7. kolo V. ligy SsFZ sk. "A" muži

r: (Tilesch, Náther, Vojvoda - Muráň)

g: 24. S.Žubor, 64. M.Vnuk - 18. Ovečka, 20. Kopas, 30. Škorík

tréner: Mali sme množstvo nepremenených šancí, v obrane sme robili chyby. Hostia mali tri streli a dali 3 góly, chceli bod, majú tri ... J.Kuriak

o zápase K: My sme hrali a súper dával góly. Obojstranne to bol vyrovnaný duel, aj keď po obrátke sme mali tlak. Domáci znížili na 2:3 a hostia potom už len bránili. J.Macúš

o zápase KN: Vedenia sa ujali hostia, keď po chybe domácej obrany  z rohu hlavou skórovali hostia a druhý gól zaznamenali z priameho kopu. Následne domáci znižili stav stretnutia na 1:2. Do konca polčasu dali hostia tretí gól. Domáci mali ešte dve tutové šance, ktoré však nevyužili. V druhom polčase domáci Divinku zatlačili, no podarilo sa im len znížiť na konečných 2:3.