Neodpískané

03.01.2014 13:57

V zápase V.ligy SsFZ hraného dňa 15.9.2013  sa odohral majstrovský futbalový zápas medzi domácou Radoľou a hosťujúcim mužstvom z Bánovej. Zápas sa začal svižným tempom, ktoré diktovali hostia z Bánovej. Hosťujúce mužstvo si vypracovalo viac šancí, ktoré ale nedokázalo premeniť vo svoj prospech na gól. Domáca Radoľa si vypracovala do polčasu málo šancí, ale jednu využila v 40.minúte šli do vedenia domáci hráči a tím sa skončil aj prvý polčas. V druhom dejstve hry hostia chceli vyrovnať, čo sa im aj podarilo a znížili na 1:1. O pár minút neskôr po odpískanej diskutabilnej jedenástke proti domácim hostia z Bánovej šli do vedenia, ale v zápetí domáci odpovedali vyrovnávajúcim gólom na 2:2 a začínalo sa znova od "nuly". Ale prišiel sporný moment zápasu v ktorom hosťujúci obranca doslova zbúral útočníka z Radole v pokutovom území hostí, ale píšťalka zostala nemá a v hre sa malo pokračovať ďalej, jednalo sa o 76. minútu za stavu 2:2. O chvíľku neskôr hostia strhli vedenie na svoju stranu a ku koncu zápasu si poistili víťazstvo vo svoj prospech. V tomto zápase bol hlavným rozhodcom pán Kolofík, postranný pán Guži a Riša, delegátom stretnutia bol pán Mertinyák. Aj keď hostia boli počas zápasu lepším mužstvom, domáci im odolávali a vypracovali si tiež gólové šance a sporný moment v 76. min. zápasu rozhodol o jeho výsledku.