Prípravné zápasy ŠK Radoľa v ročníku 2012/2013

(muži)

24.2.2013 Nedeľa RADOĽA v ZBOROV 3:1 (1:1)

umelá tráva

góly: S.Žubor, M.Greguš, E.Gašinec

Počas celého stretnutia sme mali držanie lopty viac ako súper. Prvý polčas  bola vyrovnaná hra. Mali sme viac šancí na skórovanie, ale ujala sa len jedna od Žubora. Hostia vyrovnali z 11m po ruke v šestnástke. V druhom polčase nás hostia zatlačili a mali viac šancí na skórovanie, my sme udreli v závere zápasu dvoma gólmi a zaslúžene zvíťazili. J.Macúš

2.3.2013 Sobota RADOĽA v PREČÍN 4:4 (1:1)

umelá tráva

góly: M.Kováčik, T.Kuriak, E.Gašinec, Patyk J

Na začiatku polčasu sme sa ujali vedenia hneď z prvej akcie, kde kováčik trafil k tyči a prekvapil brankára. Potom však hostia ukázali svoju skutočnú silu a rýchlími gólmy otočili skóre na svoju stranu 1:3 . Po tomto momente sa hra a šance vyrovnali . Do polčasu sme ešte znížili stav na 2:3. V druhom polčase bola hra vyrovnaná, dynamicky futbal, hostia zvyšovali na 2:4, potom sa ujala strela E.Gašinca s priamého kopu 3:4. Po tomto góle sme začali s tlakom a hostia s protiútokmi na našu bránu, ktoré však zneškodnil domáci brankár P.Gašinec. Ku koncu zápasu sme mali viac šancí, no ujala sa len jedna z kopačky Patyka. J.Macúš

9.3.2013 Sobota RADOĽA v POVINA 0:2 (0:1)

umelá tráva

góly: nikto

V prvom polčase sme hrali dobre a aktívne, mali sme aj šance, ktoré sme však nepremenili. Hostia sa sporadicky dostávali pred našu bránu a ku koncu polčasu dali gól. V druhom polčase sme prestriedali a dali sme šancu aj ďalším z lavičky, hra sa vyrovnala, ale gól dali hostia po prečíslení a chybe obrany. J.Macúš

17.3.2013 Nedeľa RADOĽA v KORŇA 5:1 (4:0)

umelá tráva

góly: S.Žubor 2x, J.Žubor, E.Gašinec, T.Šuták 11m

Hrali sme veľmi dobre, hostia nás ohrozili len sporadicky. Rozhodnuté bolo už v 18.min. keď bol stav stretnutia už 4:0 a mali sme aj ďalšie šance a dokonca sme hrali aj bez brankára, chytal P.Harcek. Bol to náž vynikajúci výkon celého mužstva J.Macúš

24.3.2013 Nedeľa RADOĽA v TUR.ŠTIAVNIČKA 3:1 (2:1)

umelá tráva

góly: S.Žubor, E.Gašinec 2x

Začali sme dobre. V úvode sme vyhrávali gólom Gašinca. Potom sa hra vyrovnala, hostia pritvrdili a po našej chybe hostia vyrovnali. Do polčasu sme si vytvorili zopár sľubných šancí, z ktorých sme zaznamenali vedúci gól do šatne. V druhom dejstve hry sa šance prelínali z jednej na druhú stranu, šance hostí stroskotali na Radoľskom gólmanovy. Ku koncu zápasu sme zvíšili svoj náskok z jedenástky, ktorú premenil S.Žubor. Dokonca zápasu sme mali sľubné šance, ktoré sme už nevyužili. Podali sme veľmi dobrý výkon.  J.Macúš