14.10.2012 14:30

11. kolo V. ligy SsFZ sk. "A" muži

r: (Botka, Hubočan, Gajdošík - Mastiš)

g: 40. Valík, 44. Judák, 64., 74., 84. S.Žubor

tréner: Konečne chlapci splnili to, čo mali, hrali, premieňali šance a splnili moje očakávania ... J.Kuriak

o zápase K: Po vyrovnanom prvom polčase, kedy sme dali dva góly, a ďalšie šance nepremenili, po obrátke mali tlak hostia, ale bez efektu. Potom sme znova mali aktivitu, šance a dali ďalšie tri góly do siete Polomu. J.Macúš

o zápase: Prvý polčas bol vyrovnaný, no viac šancí mala Radoľa. Tá viužila svoje dve šance. Po polčase tlačili hostia, ale len 15. min. V 64. min. domáci zvyšovali na 3:0 a bolo prakticky rozhodnuté. Loptu na kopačkách mali len Radolčania. Najväčšou mierov na výhre domácich sa podielal S.Žubor so svojím hatrickom.