11. kolo V. ligy SsFZ sk. "A" muži

r: Rojček (Tutura, Vojvoda - Kmoško)

g: 56. P.Puráš - 29. Žingora

d: 150

tréner: V prvom polčase sme podali veľmi slabý výkon, v druhom polčase to už bolo obrovské zlepšenie, keď sa hralo len na bránu súpera, ale nepremenili sme šance...

o zápase K: V prvom polčase domáci trestuhodne akoby zaspali, lepší hostia mali viac z hry a dali gól - 0:1. Po obrátke ale domáci už hrali ako vymenení, mali šance a v 57. min. vyrovnávali - 1:1. Ešte do záveru ale spálili 3 tutovky, chýba strelec. M.Čimbora

o zápase KN: V prvom dejstve sa hral v Radoli vyrovnaný zápas, no skórovali len hostia. Stalo sa tak, keď sa presne po ojedinelom brejku trafil v 29. min. Žingora. Po zmene strán Radoľa zatlačila Belú no z množstva šancí využila len jednu, keď v 56. min. vyrovnával na konečných 1:1 Puráš.