Prípravné zápasy ŠK Radoľa v ročníku 2011/2012

(muži)

19.2.2012 Nedeľa RADOĽA v KOŠŤANY 3:2 (0:1)

miesto Vrútky

góly: P.Čuntala, M.Jakubec, E.Kováč

Hneď na začiatku prvého polčasu Radoľa dostala po chybe obrany gól, dopolčasu si Radoľa vypracovala viacero šancí, ktore ostali nevyužité. V druhom polčase na začiatku prišli dva rýchle góly, Košťany znova po chybe v obrane vyrovnali 2:2. Radoľa strhla výhru na svoju stranu a jej šance ostali znova nevyužité.

26.2.2012 Nedeľa RADOĽA v TURČ. KĽAČANY 0:2 (0:1)

Zápas celkom dobrej úrovne. Prvý gól padol bo chybe v obrannej rade a to po štandartke, druhý z 11m. Radoľa mala počas celého zápasu miernu prevahu, ale bez efektu vo finálnej fáze a to v zakončení. Radoľa si vypracova dostatok gólvých šancí... V tomto zápase náš súper bojoval a vyhral.

4.3.2012 Nedeľa RADOĽA v PREČÍN 4:5 (2:3)

miesto Korňa

góly: P.Puráš, S.Žubor, R.Králik (11m), J.Patyk

Zápas Radoľa začala dobre, vypracovala si šance, ale boli to hostia, ktorý sa rýchlymi gólmy ujali vedenia. Góly do polčasu padali po obranných chybách oboch mužstiev. V druhom polčase začali lepšie skúsenejší hostia (IV.liga), ktorý zaznamenali ďalšie góly 2:5. Hostia poľavili čo Radoľa využila na korigovanie skóre 4:5.

10.3.2012 Sobota RADOĽA v TURČ. ŠTIAVNIČKA 1:2 (0:1)

miesto Martin

góly: R.Králik (11m)

V zápase dobrej úrovne, bez faulou si Radoľa vypracovala dostatok šancí z ktorých "len" dala jeden gól. Celozápasová prevaha Radole, držanie lopty pre Radoľu. Hostia po chybách zaznamenali dva góly, druhý kuriózny po výkope brankára z jednej trafil hosťujúci hráč priamo do siete Radole. Radoľa zaznamenala gól v závere zápasu z 11m.

11.3.2012 Nedeľa RADOĽA v BYSTRIČKA 5:4 (4:0)

góly: P.Puráš 3x, E.Kováč 2x

V úvode zápasu si Radoľa vypracovala sľubné šance, ktoré ale nevyužila, hostia zatlačili súpera, ale bez konečného efektu. Radoľa po kombinačnej hre začala dávať góly. Po zmene strán Radoľa nastúpila v pozmenenej zostave, čo hostia využili a po chybách Radole vyrovnali na 4:4. Radoľa v závere zápasu si vypracovala dostatok šancí z ktorej sa ujala len jedna 5:4.