TJ Slovan Nová Bystrica

14.09.2014 15:30

S týmto mužstvom na ihrisku v Radoli sme vyhrali 6:2. Začali sme veľmi dobre, patrilo nám prvých desať minút zo začiatku a posledných desať minút zápasu. Ten stred, zvyšných 70.minút sme hrali zle. Info o zápase sem.

Divákov bolo máličko, lebo pred a počas zápasu pršalo, tak k nám nik nezavítal, ale našli sa jedinci zo strany hostí, ktorých si pripomenieme a ich hlášky.

Pán v modrej šiltovke moc svoje emócie neovládal, jeho výslovnosť a prejav počas zápasu, viď. foto, o koho sa jedná, klikni TU

Na výkon hlavného rozhodcu -" Ech postraný, ti ďateľ, prašivý   ...   kok.. skur.... " /video hlášky sem/ (a to bol na lavičke, nie divák)

Adresované domácemu trénerovi - " Drž pi.. kur.. lebo ti tam, brýle rozje... ty ... " /video hlášky sem/

Ďalší pán označený červenou šípkou, obrázok TU mal taktiež výlevy emócií, niečo sa zaznamenalo ...

Na margo domáceho gólmana, ktorý je paradoxne na hosťovaní v Radoli z N.Bystrice " Šurina, prijeb... to pustí ... " a verte mi domáci gólman bol počas zápasu počastovaný aj ďalšími slovami, prečo ? Vychytal hosti ... /video hlášky sem/

Hostia - neznámy autor " Kerý kok.. mú to pálené lial, (túto brílatý) " v zátvorke hláška od pána v šiltovke → TU /video hlášky sem/