g: 20. Trpiš, 22. Kopásek, 58. Samec - 42. Králik, 78. Šuták

d: 150

Č.K.: Trhančík - M.Vnuk (po 2 žk)

tréner:  Bol to obojstranne vyrovnaný zápas, my sme inkasovali po chybách ...

o zápase K: Obojstranne to bol remízový duel a nevyužili sme domáce vylúčenie. mali sme šance, ale červenú kartu inkasoval aj M.Vnuk. V závere sme mohli vyrovnať, ale ostalo len pri želaní. J.Macúš

o zápase KN: Úvodný gól padol po nedorozumení hosťujúcej obrany s brankárom a Trpiš poľahky trafil do siete. O dve minúty sa obrancami prekorčuľoval Kopásek a presnou strelou k pravej tyči zvýšil na 2:0. Naspäť do hry sa hostia vrátili po Králikovej hlavičke. Záver polčasu sa po hlúpom vylúčení domáceho kapitána niesol v nervóznej atmosfére. V 58. min domáci zvyšovali náskok na 3:1 a v 78. min. Puráš po štandartke nastrelil brvno a dorážku premenil hosťujúci Šuták, ktorý znížil na 2:3 z pohľadu hostí.