10. kolo V. ligy SsFZ sk. "A" muži

r: (Širanec, Koleno, Rogoň - Badura)

g: 9., 70. Držiak, 14., 38., 55. (11m) Šumský, 81. Jurkovič - 61. S.Žubor (11m), 75. Valík

tréner hostí: Moji chlapci podali bojovný výkon a na preťažkom teréne za hru si zaslúžili pochvalu L.Kolembu

o zápase K: V Kysuckom derby videli diváci zaujímavý zápas, keď padlo 8 gólov. Hostia sa síce snažili, ale domáci mali celozápasový tlak a ešte ďalšie šance. L.Kolembus

o zápase KN: Hralo sa na veľmi ťažkom teréne na hranici regulárnosti. Podmienkam sa lepšie prispôsobili domáci, ktorý si od úvodu vytvorili tlak. Do polčasu svoje šance využili domáci. V druhom polčase upravovali domáci skóre po pokutovom kope na 4:0. Naopak hostia tiež z 11m korigovali na 4:1. Domáci opäť zvýšili náskok, načo hostia odpovedali tiež gólom v sieti domácich. V závere zápasu vyrazenú strelu domáci doklepli do brány hostí.