7. kolo V. ligy SsFZ sk. "A" muži

r: Poliak (Urban, Tutura- Bella)

g: 45., 48. M.Kováčik, 68. P.Puráš

d: 160

tréner: Bolo to naše zaslúžené výťazstvo, súper môže byť rád, že to bolo len 3:0, som spokojný, naša výkonnosť ide hore...

o zápase K: Po vyrovnanom prvom polčase sme dali v 45. min. gól do šatne - 1:0. Hneď po obrátke sme zvýšili  - 2:0 a potom sme pridali aj tretí gól. Zahrali sme veľmi dobre.

o zápase KN: V prvom polčase sa hral v Radoli vyrovnaný zápas. Už sa zdalo, že obe mužstvá odídu do šatní bez gólov, čo však nedopustil Kováčik, ktorý v 45. min. strelil vedúci gól Radole. V druhom dejstve mali na viac domáci, ktorý začali lepšie kombinovať, z čoho rezultovali i dva góly v sieti hostí. Postarali sa o ne druhým gólom Kováčik a v 68. min. Puráš.