POZOR ! Vyjadruj sa slušne, nerob si reklamu - budeš zmazaný !

Kontakt - admin TU

Diskusia

Dátum 31.12.2011

Vložil TJ Slovan Podhradie

Titulok Nový rok 2012

Odpovedať

Vážení športoví priatelia, prajeme Vám veľa zdravia, šťastia a športových úspechov v Novom roku 2012.

ADMINISTRÁTOR: Ďakujeme a prajeme to isté...

Dátum 18.12.2011

Vložil Admin zo stránky FK Budimír

Titulok Odpoveď

Odpovedať

Ďakujem za pozdrav a taktiež ťa zdravím. Paradoxne som aj admin a aj tréner mužstva (Stano Lellák). V prípade nejakých otázok mi môžeš písať na web, alebo na mail uvedený na stránke. Vášmu mužstvu držím palce.

Stano Lellák

Dátum 09.12.2011

Vložil peter

Titulok vedenie

Odpovedať

pozeral som na oblastnom zväze tie mená v realizačnom tíme Radola p. Mičian - krčmár, p. Macúš- organizátor nič moc a kde su ludia ktorý sa futbalu trochu rozumejú

ADMINISTRÁTOR: Podľa teba sa tieto tvoje mená nerozumejú futbalu? Daj info, ktorý áno...

Dátum 24.04.2012

Vložil peter

Titulok Re:vedenie

Odpovedať

No neviem,ci sa až tak ,dokonale rozumeju futbalu ,ale chcelo by to mozno nejakeho byvaleho futbalistu ,ktory v Radoli hraval a pozna prostredie,no niekoho co sa rozumie viac futbalovej stranke,ako mozno iba tej organizacnej

Dátum 09.12.2011

Vložil peter

Titulok odpovede

Odpovedať

Neviem kto odpovedá na tieto otázky ale to bude nejaký diplomat alebo tajnostkár . Nemôžete odpovedať priamo a k veci . Ďakujem

ADMINISTRÁTOR: Na otázky na stránke "skradola" v tejto diskusii odpovedám ja (admin stránky). Pokiaľ mám a poznám adekvátnu odpoveď na otázku, tak ju poskytnem, ale pokiaľ je to otázka (do budúcna) vyjadrím sa až potom čo mi to potvrdí kompetentná osoba.